Restaurant

SAKLI KONAK RESTORAN

Saklı Konak, misafirlerinin yoğun ısrarı ve dışarıdan gelenlerin talepleri üzerine restoran kısmını dışarıdan gelen misafirlerin de hizmetine açmış ve Saklı Konak Restoran’da misafirlerini beklemektedir.

Yöresel lezzetleri, Türk Mutfağının enfes tatlarını ve ızgara keyfini yaşayabileceğiniz huzurlu ve samimi atmosferiyle Saklı Konak açık ve kapalı terasında misafirlerine unutulmaz bir ziyafet sunmaktadır. Saklı Konak’da içeceklerinizi yudumlarken aynı zamanda dostlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Otel misafirlerine de hizmet verdiği için sınırlı sayıda misafir ağırlayabilen Saklı Konak’da siz de lezzetli bir yemek ve güzel bir akşam isterseniz tek yapmanız gereken rezervasyon yaptırmanız. İrtibat için 0090 530 568 1498 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

EGEDEN FAST FOOD & WAFFLE

Saklı Konak Cappadocia, az zamanı olan yada ayaküstü atıştırmayı seven misafirleri için Uçhisar Kalesi Panaromasında Ege’den tatları bulabileceğiniz Egeden Fastfood&Waffle’ı hizmete açmıştır. Kale manzarası eşliğinde Ege’nin meşhur tatları Ayvalık Tostu ve Kumruyu; akşamların hafif tatlısı Waffle’ı, hızlı ve leziz gözlemeleri, sosislileri ve bir Türk fastfood klasiği köfte ekmeği tadabilirsiniz.